Професор ЧНУ імені Петра Могили Олександр Пронкевич для іспаномовної спільноти: «Чорна мітка» для ЧНУ імені Петра Могили»

11 серпня 2022 року іспаномовна газета «La Voz de Galicia» опублікувала статтю голови асоціації іспаністів України, доктора філологічних наук, професора ЧНУ імені Петра Могили Олександра Пронкевича «La «mancha negra» para la Universidad Petro Mohyla» («Чорна мітка» для Університету імені Петра Могили»).

Від початку широкомасштабної війни рф проти України Олександр Вікторович працює на інформаційного фронті нашої держави, повідомляючи іспанській спільноті актуальні події сучасності нашої країни.

Цього разу професор розвінчував міф щодо перебування українських військових на території ЧНУ імені Петра Могили, як це повідомило міністерство оборони рф. Автор статті порівняв цю заяву з «чорною міткою» для університету (за аналогією чорної мітки піратам з роману «Острів скарбів»).

Ознайомитися з повним текстом можна за посиланням.