Продовжено термін реєстрації на 17-й щорічний конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

Фонд Віктора Пінчука продовжив термін реєстрації на 17-й щорічний конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» спеціально для студентів України.

Новий термін – до 7 грудня 2022 року включно.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді.

Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Ми знаходимо найталановитіших студентів України, надаємо їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створюємо додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Заяву для участі можна заповнити тут.

Нагадуємо, що до участі запрошується всі студенти українських ЗВО.