Запрошуємо студентів взяти участь у XVII конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Запрошуємо креативних студентів ЧНУ імені Петра Могили до участі в XVII конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA», організованим Фондом Віктора Пінчука.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України, віком до 35 років включно.

Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Ми знаходимо найталановитіших студентів України, надаємо їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створюємо додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Ключові вимоги до аплікантів:

• оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;
  • активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальна інформація та подача заявок за посиланням до 30 листопада 2022 року.

Переможці отримують:

• 3 727 гривень щомісяця протягом року;
  • членство у найбільшій мережі талановитої молоді в Україні;
  • участь у онлайн та офлайнових заходах (форумах, публічних лекціях, таборах, тренінгах і т.д);
  • експертну, фінансову та інформаційну підтримку;
  • досвід волонтерства на важливих світових подіях

Детальніша інформація – тут.

Посилання на Вебінар

Про програму та її можливості: