Про розширену кураторську годину для студентів-геодезистів ЧНУ імені Петра Могили

1 березня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами Андрій Мась та Олена Лазарєва провели зі студентами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» кураторську годину, у межах якої нагадали студентам про їх права, обов’язки та відповідальність.

Крім того, обговорили ключові моменти, які слід здійснити в рамках підготовки та написання кваліфікаційних робіт першого та другого рівнів вищої освіти, ще раз нагадали студентам про порядок і методику проведення заліків та екзаменів, про систему рейтингової оцінки, про порядок складання академічної заборгованості, а також види порушень академічної доброчесності,  про порядок створення та організацію роботу екзаменаційних комісії в ЧНУ імені Петра Могили, про порядок перезарахування освітніх компонентів та визначення академічної різниці, про порядок та умови обрання студентами дисциплін за вибором, про порядок запобігання конфлікту інтересів в університеті, а також про умови і порядок надання додаткових освітніх послуг, про порядок реагування на випадки булінгу (цькування), сексуальних домагань та дискримінації тощо.

Викладачі ще раз нагадали студентам, де на сайті університету розміщені вказані положення. Обговорили основні ключові моменти щодо навчально-наукової та іншої діяльності університету.

Наприкінці зустрічі викладачі надали студентам вичерпні відповіді на питання щодо ліквідації академічної заборгованості, про порядок призначення стипендій, про порядок переведення на місця держзамовлення, керуючись положеннями університету.

Домовилися, що всі питання, які необхідно вирішити, будуть погоджуватися з кураторами-наставниками академічних груп.