Про Раду молодих вчених ЧНУ

Рада молодих вчених ЧНУ – є дорадчим органом університету, який об’єднує аспірантів та молодих викладачів університету, сприяє підвищенню наукового і професійного рівня молодих вчених, а також координує їх діяльність, спрямовану на розвиток наукових ініціатив і організації міцної платформи для розвитку науки у м. Миколаєві.

У своїй діяльності Рада молодих вчених керується Статутом університету, наказами ректора, Положенням, затвердженим ректором, що створює організаційно-правові та методичні засади її формування та функціонування.

Щороку Рада молодих вчених ЧНУ ініціює проведення Міжнародних науково-практичних конференцій молодих вчених, молоді вчені університету є активними учасниками Днів науки України та Днів Європи в Україні. Найкращих молодих учених, які успішно займаються науково-дослідною роботою, рекомендовано до отримання різних стипендій та інших заохочень.

Запорукою успішного функціонування Ради молодих вчених ЧНУ є ґрунтовна підтримка з боку адміністрації університету.