Про Раду молодих вчених ЧНУ


Рада молодих вчених ЧНУ – є дорадчим органом університету, який об’єднує аспірантів та молодих викладачів університету, сприяє підвищенню наукового і професійного рівня молодих вчених, а також координує їх діяльність, спрямовану на розвиток наукових ініціатив і організації міцної платформи для розвитку науки у м. Миколаєві.

У своїй діяльності Рада молодих вчених керується Статутом університету, наказами ректора, Положенням, затвердженим ректором, що створює організаційно-правові та методичні засади її формування та функціонування.

Щороку Рада молодих вчених ЧНУ ініціює проведення Міжнародних науково-практичних конференцій молодих вчених, молоді вчені університету є активними учасниками Днів науки України та Днів Європи в Україні. Найкращих молодих учених, які успішно займаються науково-дослідною роботою, рекомендовано до отримання різних стипендій та інших заохочень.

Запорукою успішного функціонування Ради молодих вчених ЧНУ є ґрунтовна підтримка з боку адміністрації університету.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут