Про психологічні служби вишів в ефірі програми «Радіодень»

Начальниця навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили, Людмила Опанасенко, 22 липня 2021 року стала гостею програми «Радіодень».

фото 1.png

У студії говорили про центри соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, створені на базах вишів України. Зокрема обговорювали завдання психологічних центрів ЗВО, актуальні форми психологічної допомоги та особливості діяльності Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили.

Окрім спікерки від ЧНУ імені Петра Могили, до ефіру долучилися провідний спеціаліст соціально-психологічної служби Херсонського державного університету Світлана Ревенко та керівник медико-психологічного центру Буковинського державного медичного університету Олександр Поліщук.

Послухати та подивитися випуск можна за посиланням.

Нагадаємо, що на початку липня, на базі ЧНУ імені Петра Могили пройшов масштабний захід, який об’єднав психологів з різних куточків України – круглий стіл “Психологічна служба закладу вищої освіти: пріоритетні завдання та кращі практики у формуванні конкурентоздатних фахівців”.

фото 2.jpg

У заході взяли участь професійні спільноти, представники миколаївських ЗВО та ЗВО інших областей України, а також учасники-партнери з міста Миколаєва.