3 липня 2021 у приміщені вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбувся Круглий стіл “Психологічна служба закладу вищої освіти: пріоритетні завдання та кращі практики у формуванні конкурентоздатних фахівців”.

Захід пройшов у рамках святкування 25-річчя Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Головною метою заходу стало обговорення функціональних можливостей та презентація досвіду інноваційної діяльності психологічної служби закладів вищої освіти.

Відкрила захід вітальною промовою Ганна Норд, доктор економічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили. Також з вітальним словом виступили голова «Асоціації психологів вищої школи України» Євгенія Курагіна та голова правління Асоціації професійного розвитку психологів та психотерапевтів в Україні Руслана Мороз. Модератор круглого столу – Людмила Опанасенко, кандидат психологічних наук, начальник Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили.

Після привітань учасники перейшли до виступів та обговорень. Загалом, у заході взяли участь професійні спільноти, представники миколаївських ЗВО та ЗВО інших областей України, а також учасники-партнери з міста Миколаєва: ГО «Майстерня добра», Миколаївський міський центр підтримки ВПО та ветеранів АТО, онлайн-платформа «Час для себе», психологічний центр «Сімейний простір», Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Академія дитячої творчості», приватні практичні психологи.

По завершенню першої частини круглого столу у внутрішньому дворику університету відбувся брифінг учасників. Друга частина заходу продовжилась виставкою-презентацією авторського психологічного інструментарію психологів. Насамкінець відбулось підбиття підсумків та екскурсія-знайомство з Навчально-науковим центром соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили, а також вручення сертифікатів учасникам круглого столу.

«Дуже почесно, що саме наш університет виступив платформою для реальної взаємодії психологів ЗВО України! […]Щиро раді були вітати в стінах ЧНУ імені Петра Могили керівників психологічної служби різних закладів вищої освіти та партнерів Центру!», – зазначила Людмила Опанасенко на фейсбук-сторінці Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили.