Про першу лекцію від викладачів Університету Свонсі (Великобританія) для представників медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

10 листопада 2022 року, у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, відбулася перша лекція від викладачів Університету Свонсі (Великобританія) для представників медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Захід минув у межах укладеного меморандуму про співпрацю між представниками ЧНУ імені Петра Могили та Університеом Свонсі.

До лекції долучилися студенти та викладачі спеціальностей «Медицина» та «Фармація» Могилянки.

Серед головних питань, обговорюваних під час лекції, виокремлено патофізіологію петличної виразки, роль кислоутворення, захист слизової оболонки. Також учасники лекції обговорили препарати, що застосовуються для фармакологічної профілактики та лікування виразкової хвороби, механізм дії, побічні ефекти інгібіторів протонної помпи.

Також лектори описали ситуації, коли різні групи пацієнтів можуть пояснити відмінності в ефективності вказаних препаратів.