Укладено Меморандум про співпрацю між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Університетом Свонсі (Уельс, Великобританія)

3 листопада 2022 року було підписано Меморандум про співпрацю між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Університетом Свонсі (Уельс, Великобританія). Цей договір укладено згідно з проєктом «Ініціатива Єдності», створеним Cormack Consultancy Group.

Модератором заходу виступила Аліна Іовчева, доцентка кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили.

Захід розпочав вступним словом ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, указавши сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Віце-президент Університету Свонсі Пол Бойл висловив щирі слова підтримки нашому університету, а також запропонував майбутнє розширення міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили.

Перший проректор Миколаївської Могилянки Юрій Котляр закцентував увагу на можливостях розвитку освітнього фронту.

Емма Фрерсон, представниця міжнародного відділу Університету Свонсі, указала на важливість співпраці між потужними університетами.

В. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили Алла Коваль зазначила про тенденції розвитку наукової та технічної галузей в Україні в умовах війни.

Микола Клименко, проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Могилянки, та Ольга Яремчук, в.о. директора медичного інституту, наголосили на започаткованих програмах академічної мобільності в межах чинної співпраці.

Переклад та комунікацію між представниками університетів здійснювала Маргарита Лимар, старша викладачка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили.

Нагадуємо, що спільна робота між ЧНУ імені Петра Могили та Університетом Свонсі розпочалася в липні 2022 року.

Координатором програми від ЧНУ імені Петра Могили є Аліна Іовчева, кандидатка політичних наук університету.

Двостороння угода стала запорукою до проведення спільних досліджень, конференцій, стажувань та участі в грантових програмах.