Про гостьову лекцію доцентки кафедри романо-германських мов і перекладу НУБІП України Галини Сидорук для студентів-перекладачів ЧНУ імені Петра Могили

25 листопада 2022 року кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили організувала гостьову лекцію на тему «Актуальні виклики перекладацької діяльності в військовій царині» з кандидаткою філологічних наук, доценткою кафедри романо-германських мов і перекладу Національного університету біоресурсів і природокористування України Галиною Сидорук.

До онлайн-зустрічі доєднались студенти, які навчаються за освітньою програмою «Теорія та практика перекладу з англійської та другої іноземної мови», а також здобувачі освіти інших спеціальностей факультету філології.

Протягом лекції доцента Галина Сидорук ознайомила студентів із викликами, з якими мають справу перекладачі, зокрема військові, акцентувала увагу на такому понятті, як перекладацька етика, та навела приклади «хибних друзів перекладача» у військовій термінології.

Після лекції  студенти мали можливість поставити свої питання.

Завдяки подібним заходам майбутні перекладачі відчувають важливість та перспективність обраної професії.

Запис лекції – за посиланням.