Приймальна комісія ЧНУ: графік роботи, консультації, пільги, питання від абітурієнтів

1 липня 2024 року розпочала роботу Приймальна комісія Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Основними напрямками діяльності якої є допомога, консультування наших вступників у важливих для них питаннях – зареєструвати електронний кабінет, подати заяву для вступу, написати мотиваційний лист, внести документи на пільгові категорії для осіб, які претендують на них тощо.

Кожен охочий може звернутись до Приймальної комісії за консультацією щодо вибору спеціальності, пріоритетності заяв. Також Приймальна комісія вносить пільги і допомагає створити особистий кабінет вступника.

Медіацентр ЧНУ імені Петра Могили поцікавився у відповідального секретаря приймальної комісії Вікторії Чорної щодо категорії населення, які мають право на вступ за пільговими категоріями:

• діти учасника бойових дій (УБД);
  • УБД;
  • діти-сироти;
  • діти-інваліди до 18 років першої та другої групи.

Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00 в читальній залі університету.

Крім того, консультації надаються у дистанційному форматі за номером +38 096 06 06 084 або у чаті Приймальної комісії.

Більше – за посиланням.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання до ЧНУ імені Петра Могили!

ЧНУ імені Петра Могили – твій пріоритет №1!

Матеріали підготували Аліса Бойко, Анна Джежар