Представники Центру соціально психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у вебінарі «Психологічна підтримка особистості в умовах війни: технології психологічної допомоги»

27 квітня 2022 року відбувся четвертий із циклу вебінарів «Психологічна підтримка особистості в умовах війни: технології психологічної допомоги», організований Асоціацією психологів вищої школи України. Захід відбувся у межах акції Українського відкритого університету післядипломної освіти, Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України «Переможні обрії освіти». У вебінарі взяли участь понад 160 освітян, психологів, науковців із усіх регіонів України та Польщі.

Під час зустрічі Людмила Опанасенко, начальниця Центру соціально психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили, презентувала напрацювання колективу Центру психологів нашого університету щодо технології проведення стабілізаційних груп для студентів і викладачів ЗВО.

Психологи Центру та викладачі кафедри прикладної психології ЧНУ імені Петра Могили – Дарія Буй, Олена Дрозд, а також студенти-магістри 567 групи – Сіткова К., Іванова А., Михайловська А., Татаренко О., Павлова О., також долучилися до вебінару, та як учасники, отримають сертифікат Українського відкритого університету післядипломної освіти (0,1 кредиту ECTS).

Трансляція вебінару одночасно з роботою на платформі ZOOM здійснювалася на каналі YouTube ДЗВО «УМО». Запис можна переглянути за посиланням.

Дякуємо спікерам, нашим партнерам-співорганізаторам! Результати нашої роботи підтримують віру в наш народ, ЗСУ та нашу країну!

Разом до перемоги!