Представники факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили долучилися до онлайнової зустрічі з колишнім Міністром закордонних справ України Володимиром Огризко

Дипломатичний фронт на сьогодні є одним із найважливіших для перемоги України у війні з рф. Під час війни дипломати здійснюють консультаційну, інформаційну, представницьку та інші види діяльності. Обговорення роботи українських дипломатів у межах країни та поза її межами в сучасних умовах є надзвичайно важливими. 5 травня 2022 року студенти факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили та викладачі факультету – Олександр Шевчук, Анастасія Хмель, Наталія Шевченко долучилися до онлайнової зустрічі з Міністром закордонних справ України (2007–2009 рр.) Володимиром Огризко. Під час зустрічі було обговорено багато актуальних та дискусійних питань. Також, наші студенти та викладачі мали змогу поставити питання пану Володимиру на які було надано вичерпні відповіді. Україну сьогодні підтримують багато країн світу. Дякуємо всім і кожному, хто робить все можливе для перемоги нашої держави.