Представники ЧНУ імені Петра Могили пройшли міжнародне стажування в Університеті Палермо

З 16 по 22 травня 2022 році відбулось міжнародне стажування співробітників ЧНУ імені Петра Могили в Університеті Палермо (UNIPA, Італія). Серед викладачів миколаївської Могилянки були проректор із науково-педагогічної роботи та питань розвитку, доктор медичних наук, професор Микола Клименко; професор кафедри екології, доктор педагогічних наук Олена Мітрясова; завідувач кафедри фінансів та кредиту, кандидат економічних наук Катерина Черненок; начальник відділу міжнародних зв’язків та центру міжнародного співробітництва, кандидат політичних наук Аліна Іовчева. Окрім загальних семінарів із отримання досвіду міжнародного співробітництва, кожний учасник стажування мав предметні зустрічі з колегами за напрямками: медицина, екологія, економіка, міжнародні зв’язки. Усі зустрічі мали генеральну мету щодо налагодження творчих наукових, навчальних зв’язків, а також залучення студентів і викладачів різних спеціальностей університету до програми академічних обмінів Erasmus+Ka 107. Так упродовж візиту до UNIPA професор Олена Мітрясова мала зустріч з колегою Сальватрісою Віззіні, яка працює в департаменті наук про Землю і обіймається питаннями підготовки студентів екологічного спрямування. Розмова пройшла конструктивно, під час якої отримано домовленості з італійською стороною про створення умов для обмінів студентів за напрямами: екологічного менеджменту, природничих наук, морської біології тощо. Представництво Миколаївської Могилянки в Університеті Палермо стало унікальним досвідом міжнародного стажування за умов війни. Особливо цінним є «живе» спілкування з колегами та будування попри військових дій в Україні перспектив розвитку, як окремих спеціальностей, так й майбутнього Університету загалом.