Подорож студентів-екологів до городища «Дикий сад»

14 квітня студенти-екологи ЧНУ імені Петра Могили відвідали городище «Дикий сад», де на сьогоднішній день на вільних від забудови землях Дикого Саду ведуться археологічні розкопки. «Дикий сад» — місцевість в Миколаєві у Центральному районі міста, що була розташована біля будинку адмірала, вздовж річки Інгул, між сучасними вулицями Адміральською, Набережною, Пушкінською та Артилерійською. Це колишнє місто кіммерійців (Білозерська культура) і єдине степове поселення тієї епохи, знайдене в Україні. Городище зародилося за 500 років до заснування грецького міста-держави Ольвії і проіснувало 300 років. «Дикий сад» — єдиний зі збережених пам’яток чорноморського міста-порту часів легендарної Трої і Троянської війни.

Упродовж заходу студенти набули базових знань в ігровій формі, що більш заохочувало гостей містечка. Для зручності всі екскурсанти були поділені на групи та у кожної з них був свій маршрут, який складався з таких етапів: креслення, робота з нівеліром, розбивка розкопу та опис археологічного об’єкту. Наприкінці заходу була проведена екологічна акція у ході якої треба було допомогти очистити територію від сміття XXI ст.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники