Почни розвиток інклюзивного середовища з себе: психолог-консультант ЧНУ імені Петра Могили Лада Захарова передала до фонду наукової бібліотеки університету декілька книг для дітей

Людину формують люди. Кожен має набір позитивних і негативних характеристик, за якими його ідентифікують у суспільстві. Найголовнішими в сучасному середовищі якості – це толерантність та інклюзивне суспільство. Вони починаються в серці кожного з нас, а розвиваються в університеті, у колі однодумців.

Так, 14 лютого 2024 року, у Міжнародний день дарування книг, психолог-консультант навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили Лада Захарова передала до фонду наукової бібліотеки університету декілька книг для дітей та дорослих.

Ще в червні 2023 року скарбничка Бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили поповнилася декількома примірниками книг із першої серії.

Ці книги зацікавлять кожного: від наймолодших до найстарших, адже вони є важливими для розвитку рівноправного середовища, соціалізації тощо.

Психологиня зазначила, що ці книжки є дитячими, вони різні за змістом та спрямуванням, однак усіх їх об’єднує розвиток інклюзивного середовища.

Насамперед ці книжки важливі для здобувачів вищої освіти фахових спеціальностей соціального профілю, реабілітації та психології, а також для майбутніх вчителів та викладачів. Посібники мають прикладне значення для студентів спеціальностей «Спеціальна освіта. Логопедія», «Педагогіка», «Освіта», «Методика викладання».

Книги написані шведською мовою та спеціально перекладені українською для наших маленьких читачів, адже їх можна читати разом із дітьми, працювати з ними.

Дякуємо за активне сприяння в наповненні та урізноманітненні фонду Бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили. Віримо, що лише разом зможемо створювати суспільство майбутнього!