Інклюзивне середовище: психолог-консультант ЧНУ імені Петра Могили Лада Захарова передала до фонду наукової бібліотеки університету декілька книг для дітей

Толерантність починається з себе, а плекається в університеті.

Так, 1 червня 2023 року психолог-консультант навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили Лада Захарова передала до фонду наукової бібліотеки університету декілька книг для дітей.

Символічно подія відбулася 1 червня в Міжнародний день захисту дітей.

Психологиня зазначила, що ці книжки є дитячими, вони різні за змістом та спрямуванням, однак усіх їх об’єднує розвиток інклюзивного середовища.

Насамперед ці книжки важливі для здобувачів вищої освіти фахових спеціальностей соціального профілю, реабілітації та психології, а також для майбутніх вчителів та викладачів.

Книги написані шведською мовою та спеціально перекладені українською для наших маленьких читачів, адже їх можна читати разом із дітьми, працювати з ними.

Надалі планується випустити буклет, де розміщуватиметься невелике пояснення, як читати ці книги, розвивати себе та разом грати, а також організовувати майстер-класи по читанню книг.