Плюси і мінуси навчання закордоном

Останнім часом більшість студентів бажає навчатись закордоном, тому шукає різноманітні програми з обміну або стипендіальні програми. Для кращого розуміння, що собою являє навчання закордоном пропонуємо дізнатися про плюси і мінуси.

Із позитивних сторін можна виділити:

• Престижність диплому, який у майбутньому дає можливість швидкого кар’єрного росту.
  • Проходження практики в кращих компаніях країни, оскільки закордоном приділяють велику увагу саме практичним навичкам під час навчання.
  • Велика вірогідність отримати кращу роботу.
  • Закордоном є можливість навчитись працювати за кращим обладнанням.
  • Вивчення мови та культури іншої країни.
  • Сприяє самостійності, адже поряд не буде знайомих та рідних.

Як і в будь-якому питанні в навчання закордоном є й негативні сторони:

• Великі фінансові витрати. Якщо студент отримає стипендію, авжеж проблема із проживанням та оплатою навчання буде вирішена, однак побутові витрати зазвичай вимагають більше фінансів, ніж в Україні.
  • Мовний бар’єр. Для отримання освіти в іншій країні потрібно не просто знати, а вільно володіти мовою тієї країни.
  • Адаптація до місця навчання та кліматичних умов.
  • Можуть виникнути проблеми із отриманням студентської візи, тому з’являться нові витрати на постійне повернення до своєї країни для подовження візи.
  • Навчання закордоном ведеться з вузької спеціалізації, тож треба буде відразу визначитись із профілем.

Варто пам’ятати, що будь-які проблеми будуть виникати не лише під час навчання закордоном. Тому необхідно зважити усі за та проти. Крім того, навчаючись в Могилянці, можна тимчасово поїхати вчитись закордон за програмами обміну.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики