Плюси і мінуси навчання закордоном


Останнім часом більшість студентів бажає навчатись закордоном, тому шукає різноманітні програми з обміну або стипендіальні програми. Для кращого розуміння, що собою являє навчання закордоном пропонуємо дізнатися про плюси і мінуси.

Із позитивних сторін можна виділити:

 • Престижність диплому, який у майбутньому дає можливість швидкого кар’єрного росту.
 • Проходження практики в кращих компаніях країни, оскільки закордоном приділяють велику увагу саме практичним навичкам під час навчання.
 • Велика вірогідність отримати кращу роботу.
 • Закордоном є можливість навчитись працювати за кращим обладнанням.
 • Вивчення мови та культури іншої країни.
 • Сприяє самостійності, адже поряд не буде знайомих та рідних.

Як і в будь-якому питанні в навчання закордоном є й негативні сторони:

 • Великі фінансові витрати. Якщо студент отримає стипендію, авжеж проблема із проживанням та оплатою навчання буде вирішена, однак побутові витрати зазвичай вимагають більше фінансів, ніж в Україні.
 • Мовний бар’єр. Для отримання освіти в іншій країні потрібно не просто знати, а вільно володіти мовою тієї країни.
 • Адаптація до місця навчання та кліматичних умов.
 • Можуть виникнути проблеми із отриманням студентської візи, тому з’являться нові витрати на постійне повернення до своєї країни для подовження візи.
 • Навчання закордоном ведеться з вузької спеціалізації, тож треба буде відразу визначитись із профілем.

Варто пам’ятати, що будь-які проблеми будуть виникати не лише під час навчання закордоном. Тому необхідно зважити усі за та проти. Крім того, навчаючись в Могилянці, можна тимчасово поїхати вчитись закордон за програмами обміну.

 

 

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …