Перший форум факультету комп’ютерних наук

29 вересня в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили стартував “Mohylianka FCS Forum” – захід, метою якого є створення нової молодіжної ІТ-платформи.
Ініціатором та організатором форуму є другокурсник Іван Фоменко, а також студенти факультету комп’ютерних наук. Викладачі та декан факультету на цьому заході були лише лекторами.
Як зазначають організатори, FCS Forum – це триденна подія для тих, хто організовує та діє. Протягом трьох днів учасникам форуму, а це переважно студенти-першокурсники, читали лекції та проводили майстер-класи зі створення та управління проектами.
Під час відкриття форуму з учасниками спілкувалися успішні студенти факультету комп’ютерних наук Роман Лейзерович (project manager), Анастасія Тарасова (викладач комп’ютерної академії «ШАГ») та Олексій Гвозденко (провідний фахівець інформаційно-комп’ютерного центру ЧНУ). Вони на власних прикладах розповіли, як ще будучи студентами можна будувати свою кар’єру, в яких галузях застосовувати свої знання та навички.
Також на відкритті виступили заступник декана факультету Євген Сіденко та декан факультету Максим Мусієнко. Євген Сіденко поділився з учасниками форуму досвідом участі в міжнародних грантових проектах, а Максим Мусієнко запевнив усіх присутніх у підтримці від викладачів факультету комп’ютерних наук всіх креативних ідей студентів.
Другий день форуму, який відбувся 1 жовтня, був присвячений проектному менеджменту та тімбілдінгу. Лекцію для учасників читали Іван Фоменко та Вадим Ахундов.
Завершиться форум 8 жовтня. Саме тоді учасники заходу мають презентувати свої ідеї майбутніх проектів.
За всіма подіями форуму ви можете стежити на сторінці FCS community в соціальній мережі «Вконтакте»: https://vk.com/fcs_community.

3L6DxG844J8 4gpnxvOhLs0 5J7tmrqjXJo CPPenD4K3_Y dDyBmBhJ5pA FmXSJWadOkw i2wCiKIlht8 -LmPOUTsafs q0XEbEgWGoQ qhoLUraaaZk uZMwiiLFsKM VnnRUKi9pQo y55f_OC45hI

fNWJBJyx0c4

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.