Перші заняття проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху»


У ЧНУ імені Петра Могили відбулись перші заняття проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху», який стартував 22 червня 2020 року.

59 людей з розладами руху уже відвідали свої перші заняття з танцювально-рухової терапії, яке пройшло в університетській клініці, та з арттерапії. У межах реалізації проєкту відбуваються консультації лікарів-неврологів міста та університетської клініки. Невдовзі на учасників чекає старт занять зі скандинавської ходи, для яких було придбано спеціальне обладнання.

Головна мета проєкту – допомога, спрямована на покращення фізичного та морально-психологічного стану учасників. Заняття проходять кілька разів на тиждень і триватимуть до листопада місяця.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут