Відкриття проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху»


Головна мета проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху», який стартував 22 червня в ЧНУ імені Петра Могили, – це Допомога, спрямована на покращення фізичного та морально-психологічного стану учасників.

 

Реалізація проєкту в 2020 році відбувається коштом міста, адже проєкт став одним із переможців Громадського бюджету Миколаєва. Громадський бюджет, або Бюджет участі – це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування, незалежно від волі депутатів. Бюджет участі у Миколаєві – ініціатива мера міста, Олександра Сєнкевича, яку реалізують уже 4-й рік поспіль.

 

Проєкт «Соціальна адаптація людей з розладами руху» відкрили в ЧНУ імені Петра Могили, який  разом з Миколаївським департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради є виконавцем проєкту. На відкритті присутніх привітали директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд, ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, директор міського територіального центра соціального обслуговування Бондаренко Сергій та інші.

DSC_0135.jpg (6000×4000)

 

У межах реалізації заплановані консультації лікарів-неврологів міста та університетської клініки; заняття з танцювально-рухової терапії, скандинавської ходи та арттерапії.  ЧНУ надає базу для навчання. Так, окрім університетських аудиторій, заняття для 59 людей з розладами руху проходитимуть в університетській клініці, спортивній залі, на відкритій території університету та в парку поряд із закладом. А тренерами  для учасників стануть спеціалісти ЧНУ імені Петра Могили.

5.jpg

DSC_0182.jpg (6000×4000)

DSC_0196.jpg (6000×4000)

 

Заняття проходитимуть тричі на тиждень і триватимуть до листопада.

Більше фото за посиланням.

DSC_0152.jpg (6000×4000)

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут