Відкриття проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху»


Головна мета проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху», який стартував 22 червня в ЧНУ імені Петра Могили, – це Допомога, спрямована на покращення фізичного та морально-психологічного стану учасників.

 

Реалізація проєкту в 2020 році відбувається коштом міста, адже проєкт став одним із переможців Громадського бюджету Миколаєва. Громадський бюджет, або Бюджет участі – це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування, незалежно від волі депутатів. Бюджет участі у Миколаєві – ініціатива мера міста, Олександра Сєнкевича, яку реалізують уже 4-й рік поспіль.

 

Проєкт «Соціальна адаптація людей з розладами руху» відкрили в ЧНУ імені Петра Могили, який  разом з Миколаївським департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради є виконавцем проєкту. На відкритті присутніх привітали директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд, ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, директор міського територіального центра соціального обслуговування Бондаренко Сергій та інші.

DSC_0135.jpg (6000×4000)

 

У межах реалізації заплановані консультації лікарів-неврологів міста та університетської клініки; заняття з танцювально-рухової терапії, скандинавської ходи та арттерапії.  ЧНУ надає базу для навчання. Так, окрім університетських аудиторій, заняття для 59 людей з розладами руху проходитимуть в університетській клініці, спортивній залі, на відкритій території університету та в парку поряд із закладом. А тренерами  для учасників стануть спеціалісти ЧНУ імені Петра Могили.

5.jpg

DSC_0182.jpg (6000×4000)

DSC_0196.jpg (6000×4000)

 

Заняття проходитимуть тричі на тиждень і триватимуть до листопада.

Більше фото за посиланням.

DSC_0152.jpg (6000×4000)

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …