Перші магістри з якості отримали дипломи європейського зразка

У межах науково-навчального співробітництва між кафедрою ЯСТЕБ ЧНУ імені Петра Могили і технічним факультетом WSZOP (м. Катовіце, Польща) перші випускники-магістри отримали  Європейський диплом; за програмою отримання подвійних дипломів 2D  між ЧНУ імені Петра Могили і  WSZOP.

Capture

Євгенія Колісніченко і Вікторія Кафтан стали першими, серед інших магістрів кафедри якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки, хто захистив свої дипломи в Польщі в квітні 2017 року. Це доводить той факт, що навчальні програми нашого університету повністю співпадають з навчальними програмами магістратур європейських ВНЗ.

Capture

Магістерська програма «Якість, стандартизація та сертифікація» передбачає надання студентам знань у галузі організації підприємницької діяльності з виконанням вимог міжнародних стандартів управління якістю.

Шановні студенти ЧНУ ім. Петра Могили!
У вас з’явилася чудова можливість отримати диплом магістра з управління якістю
європейського зразка за 1,5 роки!

МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА
 «ЯКІСТЬ, СТАНДАРТИЗАЦІЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ»
Прийом документів з 06.07.2017.

Після закінчення навчання випускники отримують диплом магістра за спеціалізацією 073.01 «Якість, стандартизація та сертифікація» спеціальності 073 «Менеджмент» з присвоєнням кваліфікації  «Магістр якості, стандартизації та сертифікації. Керівник у сфері стандартизації, сертифікації, безпеки та якості». («Master’s Degree in Quality, Standardization and Certification. Director in the sphere of standardization, certification, safety and quality»).

19814073_878131379002598_2069527865_o

Презентація польського університету.

Подробиці дізнавайтесь на кафедрі якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки (ЯСТЕБ). Завідувач кафедриЛюдмила Іванівна Григорєва доктор біологічних наук, професор

Контакти:
тел./факс: (0512) 465495, 765569, тел.: 0633445449
e-mail: kafecobezpeka@ukr.net;
сайт

Capture

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.