Перемога студентів нашої Могилянки у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови - ЧНУ iм. Петра Могили

18 березня 2017 студенти факультету економічних наук взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови, яка проводилась Національним педагогічним університетом ім. М.П.Драгоманова та Українсько-американським гуманітарним інститутом “Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні” (ВМУУ) за спонсорської підтримки Британської Ради. 1Відбіркові тури олімпіади проводились в університетах. Так, у відбірковому конкурсі, який проходив 09 лютого 2017 року, брали участь 24 студенти перших-других курсів факультету економічних наук.За результатами відбору, у фінал вийшли: Демків Олег, Лопасов Олександр, Максим Супрунчук, Ангеліна Голуб, Валерія Джрагацпанян, Анастасія Радчук, Яна Мудра та Катерина Новосьолова.

Фінал олімпіади проводилась у два етапи:

• перший етап – тест на знання лексики з основних сфер бізнесу, ділової англійської мови та міжкультурних норм ділового спілкування;
  • другий етап – це усна презентація компанії. Оцінювалось вміння учасників структурувати текст презентації, використовувати наочність різних типів, відповідати на запитання, підсумовувати сказане, робити висновки тощо.

2Журі конкурсу (професори університетів та носії мови з Британської Ради) оцінювали вміння учасників працювати з аудиторією, відповідати на питання та імпровізувати. Наші студенти показали достойний рівень підготовки.

За остаточними результатами олімпіади нашими студентами були здобуті такі призові місця:

• Джарагацпанян Валерія – ІІ місце;
  • Супрунчук Максим – ІІ місце.

Щиро вітаємо переможців!

JR029IO9kfM

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.