Перемога студентів нашої Могилянки у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови

18 березня 2017 студенти факультету економічних наук взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови, яка проводилась Національним педагогічним університетом ім. М.П.Драгоманова та Українсько-американським гуманітарним інститутом “Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні” (ВМУУ) за спонсорської підтримки Британської Ради. 1Відбіркові тури олімпіади проводились в університетах. Так, у відбірковому конкурсі, який проходив 09 лютого 2017 року, брали участь 24 студенти перших-других курсів факультету економічних наук.За результатами відбору, у фінал вийшли: Демків Олег, Лопасов Олександр, Максим Супрунчук, Ангеліна Голуб, Валерія Джрагацпанян, Анастасія Радчук, Яна Мудра та Катерина Новосьолова.

Фінал олімпіади проводилась у два етапи:

• перший етап – тест на знання лексики з основних сфер бізнесу, ділової англійської мови та міжкультурних норм ділового спілкування;
  • другий етап – це усна презентація компанії. Оцінювалось вміння учасників структурувати текст презентації, використовувати наочність різних типів, відповідати на запитання, підсумовувати сказане, робити висновки тощо.

2Журі конкурсу (професори університетів та носії мови з Британської Ради) оцінювали вміння учасників працювати з аудиторією, відповідати на питання та імпровізувати. Наші студенти показали достойний рівень підготовки.

За остаточними результатами олімпіади нашими студентами були здобуті такі призові місця:

• Джарагацпанян Валерія – ІІ місце;
  • Супрунчук Максим – ІІ місце.

Щиро вітаємо переможців!

JR029IO9kfM

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77