Перемога студентів нашої Могилянки у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови - ЧНУ iм. Петра Могили

18 березня 2017 студенти факультету економічних наук взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови, яка проводилась Національним педагогічним університетом ім. М.П.Драгоманова та Українсько-американським гуманітарним інститутом “Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні” (ВМУУ) за спонсорської підтримки Британської Ради. 1Відбіркові тури олімпіади проводились в університетах. Так, у відбірковому конкурсі, який проходив 09 лютого 2017 року, брали участь 24 студенти перших-других курсів факультету економічних наук.За результатами відбору, у фінал вийшли: Демків Олег, Лопасов Олександр, Максим Супрунчук, Ангеліна Голуб, Валерія Джрагацпанян, Анастасія Радчук, Яна Мудра та Катерина Новосьолова.

Фінал олімпіади проводилась у два етапи:

• перший етап – тест на знання лексики з основних сфер бізнесу, ділової англійської мови та міжкультурних норм ділового спілкування;
  • другий етап – це усна презентація компанії. Оцінювалось вміння учасників структурувати текст презентації, використовувати наочність різних типів, відповідати на запитання, підсумовувати сказане, робити висновки тощо.

2Журі конкурсу (професори університетів та носії мови з Британської Ради) оцінювали вміння учасників працювати з аудиторією, відповідати на питання та імпровізувати. Наші студенти показали достойний рівень підготовки.

За остаточними результатами олімпіади нашими студентами були здобуті такі призові місця:

• Джарагацпанян Валерія – ІІ місце;
  • Супрунчук Максим – ІІ місце.

Щиро вітаємо переможців!

JR029IO9kfM

квітня
Наукова конференція “Слов’янські студії”

21–22 квітня 2017 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться ІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янські студії», присвячена 150-річчю заснування Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова.

червня
Ольвійський форум-2017!

Організатори конференції мають за честь запросити Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ольвійський форум-2017: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», яка відбудеться 8-11 червня 2017 р. (м. Миколаїв, с.м.т. Коблеве, Україна).

квітня
Кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”

О 15.30 у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”. Документальний фільм “Жінки Майдану” присвячено ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні.