Перемога студентів нашої Могилянки у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови - ЧНУ iм. Петра Могили

18 березня 2017 студенти факультету економічних наук взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови, яка проводилась Національним педагогічним університетом ім. М.П.Драгоманова та Українсько-американським гуманітарним інститутом “Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні” (ВМУУ) за спонсорської підтримки Британської Ради. 1Відбіркові тури олімпіади проводились в університетах. Так, у відбірковому конкурсі, який проходив 09 лютого 2017 року, брали участь 24 студенти перших-других курсів факультету економічних наук.За результатами відбору, у фінал вийшли: Демків Олег, Лопасов Олександр, Максим Супрунчук, Ангеліна Голуб, Валерія Джрагацпанян, Анастасія Радчук, Яна Мудра та Катерина Новосьолова.

Фінал олімпіади проводилась у два етапи:

• перший етап – тест на знання лексики з основних сфер бізнесу, ділової англійської мови та міжкультурних норм ділового спілкування;
  • другий етап – це усна презентація компанії. Оцінювалось вміння учасників структурувати текст презентації, використовувати наочність різних типів, відповідати на запитання, підсумовувати сказане, робити висновки тощо.

2Журі конкурсу (професори університетів та носії мови з Британської Ради) оцінювали вміння учасників працювати з аудиторією, відповідати на питання та імпровізувати. Наші студенти показали достойний рівень підготовки.

За остаточними результатами олімпіади нашими студентами були здобуті такі призові місця:

• Джарагацпанян Валерія – ІІ місце;
  • Супрунчук Максим – ІІ місце.

Щиро вітаємо переможців!

JR029IO9kfM

Червень
Червень
СashCode 2017

8 червня о 13:00 годині буде проводитися турнірне змагання з системного програмування та дизайну #CashCode з призовим фондом.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.