Партнерський візит делегації ЧНУ ім. Петра Могили до Університету Економіки в Бидгощі

Чорноморський національний університет імені Петра Могили підтримує численні міжнародні міжуніверситетські наукові зв’язки, завдяки яким має славу одного з кращих ВНЗ на Півдні України.

У рамках візиту 19–21 квітня делегації ЧНУ ім. Петра Могили, яку очолив проректор із наукової роботи Володимир Беглиця, до Університету Економіки в Бидгощі, було обговорено можливість проектної співпраці між університетами.

У ході зустрічей із польськими колегами та, зокрема, керівництвом Університету Економіки в Бидгощі – президентом Кшиштофом Сікорою та канцлером Філіпом Сікорою, в якості продовження та розвитку цього співробітництва, було обопільно запропоновано декілька міжуніверситетських проектів, які б сприяли укріпленню українсько-польських відносин.

Окрім того, обговорювалися питання подальшої реалізації літніх шкіл взаємних обмінів між студентами та науковцями обох навчальних закладів. Як визнання пріоритетності співпраці між університетами також було розглянуто можливість створення Міжнародного центру освіти на базі ЧНУ ім. Петра Могили. На завершення було підписано рамкову угоду про співробітництво між нашими навчальними закладами.

Університет Економіки в Бидгощі (Instytut Gospodarki Turystycznej i Geografii WSG) є найбільшою недержавною установою вищої освіти в північній частині Польщі, яка пропонує 19 напрямів навчання і понад 80 спеціальностей, а також більше 80 напрямів післядипломного навчання. Сьогодні тут навчається майже 9000 студентів з Польщі і з-за кордону. Саме тому, співробітництво Чорноморського національного університету імені Петра Могили, – одного з кращих ВНЗ України, – з цим навчальним закладом є запорукою науково-культурного зближення України та Польщі.

XWik6VcayEg inPefigdofs

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики