Оголошено результати конкурсу програми ЄС Еразмус+ Жана Моне: серед переможців ЧНУ імені Петра Могили


На початку липня 2022 року Агенція Виконавчого Управління Європейської Освіти і Культури (EACEA) оголосила результати конкурсу програми ЄС Еразмус+ Жана Моне.

Комісія підтримала 92 проєктні заявки від України! Це перемога для українських закладів вищої освіти на науково-освітньому фронті в цей складний воєнний час!

Серед заявок від колективу ЧНУ імені Петра Могили здобули перемогу два проєкти:

  • Кафедра Жана Моне «Європейські зелені виміри» (координатором є професорка кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Олена Мітрясова). Це другий грант, який реалізується за Програмою ЄС Еразмус+ Жана Моне насамперед для студентів спеціальності «Екологія». Проєкт має за мету формування компетенцій щодо обізнаності й усвідомлення екологічної політики ЄС у різних сферах збереження довкілля, зелених технологій та найкращих практик у сфері екологічної безпеки в контексті змін клімату задля досягнення цілей сталого розвитку;
  • Модуль Жана та «Впровадження європейських цінностей як основи демократії в Україні» (координатори – професор кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр і доцентка Аліна Іовчева). Проєкт реалізується на базі факультету політичних наук університету, а його метою є академічні дослідження Європейського Союзу, популяризацію європейських цінностей в студентському середовиці, політико-адміністативній спільноті та в українському суспільстві загалом.

Грантові проєкти будуть тривати три роки й передбачають залучення широкої цільової аудиторії: студентів, аспірантів, викладачів, науковців, практиків, державних службовців, громадських діячів.

Щиро вітаємо колег із перемогою! Переконані, що реалізація проєктів буде сприяти підготовці проєвропейсько зорієнтованих спеціалістів у галузі екології та політичного управління!

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …