Оголошено результати конкурсу програми ЄС Еразмус+ Жана Моне: серед переможців ЧНУ імені Петра Могили

На початку липня 2022 року Агенція Виконавчого Управління Європейської Освіти і Культури (EACEA) оголосила результати конкурсу програми ЄС Еразмус+ Жана Моне.

Комісія підтримала 92 проєктні заявки від України! Це перемога для українських закладів вищої освіти на науково-освітньому фронті в цей складний воєнний час!

Серед заявок від колективу ЧНУ імені Петра Могили здобули перемогу два проєкти:

• Кафедра Жана Моне «Європейські зелені виміри» (координатором є професорка кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Олена Мітрясова). Це другий грант, який реалізується за Програмою ЄС Еразмус+ Жана Моне насамперед для студентів спеціальності «Екологія». Проєкт має за мету формування компетенцій щодо обізнаності й усвідомлення екологічної політики ЄС у різних сферах збереження довкілля, зелених технологій та найкращих практик у сфері екологічної безпеки в контексті змін клімату задля досягнення цілей сталого розвитку;
  • Модуль Жана та «Впровадження європейських цінностей як основи демократії в Україні» (координатори – професор кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр і доцентка Аліна Іовчева). Проєкт реалізується на базі факультету політичних наук університету, а його метою є академічні дослідження Європейського Союзу, популяризацію європейських цінностей в студентському середовиці, політико-адміністативній спільноті та в українському суспільстві загалом.

Грантові проєкти будуть тривати три роки й передбачають залучення широкої цільової аудиторії: студентів, аспірантів, викладачів, науковців, практиків, державних службовців, громадських діячів.

Щиро вітаємо колег із перемогою! Переконані, що реалізація проєктів буде сприяти підготовці проєвропейсько зорієнтованих спеціалістів у галузі екології та політичного управління!