Наукові видання - ЧНУ iм. Петра Могили

Наукові видання


З 1996 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили випускає науково-методичний журнал «Наукові праці», який отримав статус фахового за серіями:

naukovi praci

Також видаються наступні фахові журнали:

  • Public Policy and Economic Development– спільно з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані, Польща (наказ МОН України від 07.10.2015 № 1021), сайт видання;
  • Інвестиції: практика та досвідhttp://www.investplan.com.ua/ – спільно з ТОВ «ДКС Центр» (державне управління – наказ МОН України від 29.12.2014 № 1528, економічні науки – наказ МОН України від 13.07.2015 № 747), сайт видання;
  • Історичний архів. Наукові студії– спільно з Інститутом української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України (наказ МОН України від 07.10.2015 № 1021), сайт видання;
  • Чорноморський літопис– спільно з Інститутом історії НАН України (наказ МОН України від 11.07.2016 № 820), сайт видання;
  • Український журнал медицини, біології та спорту– спільно з Харківською медичною академією післядипломної освіти, Херсонським державним університетом (біологічні, медичні (за групою спеціальностей 14.03.00), наказ МОН України від 22.12.2016 № 1604), сайт видання.

stud_nauk_studii
Інші наукові видання:
Науково-методичний журнал «Наукові праці» Серія:

  • Соціологія, Екологія
  • Новітня філологія
  • Сучасна українська політика – спільно з Інститутом політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України,Асоціацією політичних наук України, ГО «Українська академія політичних наук», Українським центром політичного менеджменту.

З 1996 року наукове студентство університету випускає молодіжний науковий журнал «Студентські наукові студії» за напрямками: історія, політологія, економіка, екологія, філологія, який зареєстровано як наукове видання.

Вимоги до студентських наукових статей, що подаються для опублікування у молодіжному науковому журналі «Студентські наукові студії». Ознайомитися зі змістом даних видань можна на сайті видавництва ЧДУ (ЧНУ) імені Петра Могили.

Наукові фахові видання (станом на 2016 рік)

 Видання ЧДУ (ЧНУ) ім. Петра Могили

Події та оголошення


квітня
21
Наукова конференція “Слов’янські студії”

21–22 квітня 2017 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться ІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янські студії», присвячена 150-річчю заснування Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова.

червня
8
Ольвійський форум-2017!

Організатори конференції мають за честь запросити Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ольвійський форум-2017: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», яка відбудеться 8-11 червня 2017 р. (м. Миколаїв, с.м.т. Коблеве, Україна).

квітня
10
Кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”

О 15.30 у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”. Документальний фільм “Жінки Майдану” присвячено ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні.