Наукова бібліотека представила «Науковий поступ університетської освіти: праці викладачів та професорів ЧНУ імені Петра Могили за 2019 рік»

З самого початку свого існування Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили ретельно збирає в своїх фондах всі наукові праці викладачів, професорів, співробітників – спочатку МФ НаУКМА, згодом – МДГУ, ЧДУ і ЧНУ ім. Петра Могили. «Картотека праць викладачів ЧНУ імені Петра Могили», яка знаходиться в читальному залі,  щорічно поповнюється іменами нових науковців.

6 років тому, перед 20-ю річницею університету виникла ідея підсумувати всі наукові та творчі здобутки професорсько-викладацького складу, співробітників, аспірантів та здобувачів освіти університету за 20-річний період і зібрати їх у ювілейному бібліографічному покажчику «Науковий поступ університетської освіти: праці викладачів та професорів ЧДУ імені Петра Могили (1996-2015 рр.)».

Під час укладання покажчика бібліотекарями Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили була проведена значна робота – бібліографічний пошук, перевірка та уточнення бібліографічних описів, відновлення даних про наукові роботи  із електронних  джерел.

У січні 2016 року у видавництві ЧНУ імені Петра Могили, напередодні святкування Дня народження університету, вийшов друком бібліографічний покажчик  як подарунок улюбленому університетові.

Оскільки покажчик користувався популярністю у читачів, був зручним у роботі, розкривав коло наукових інтересів професорсько-викладацького складу, було прийнято рішення видавати щорічно бібліографічні покажчики як хронологічне продовження і підсумок наукових здобутків за рік. Укладачами покажчика в різні роки стали співробітники Наукової бібліотеки: Л. П. Болдуреску, О. Г. Краснова, Л. А. Маркова, А. В. Заковоротна; редактором – Г. М. Петроченко.

У 2020 році Наукова бібліотека традиційно видала «Науковий поступ… за 2019 рік», на сторінках якого розміщені дані про монографії, наукові збірники, методичні посібники, підручники, публікації  із наукових збірників та журналів.

Сподіваємось, що покажчик стане корисним для всіх, хто здійснює навчальну, науково-дослідну та навчально-виховну діяльність у ЗВО.

Нагадуємо, що всі електронні версії покажчиків розміщені на сайті ЧНУ ім. Петра Могили у розділі Наукова бібліотека.

20201104_102816.jpg