На запрошення Національного Еразмус+ офісу в Україні з радістю приєднуємось до промоційної кампанії #ErasmusUA for Ukraine

ЗНАЙОМТЕСЬ: проєкт ЄС Еразмус+ Жан Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів».

КООРДИНАТОР ПРОЄКТУ: Світлана Сорока, професор кафедри публічного управління та адміністрування ЧНУ ім. Петра Могили.

ПРО ЩО ПРОЄКТ? Основною метою проєкту є активізація європейських студій в шкільному та університетському середовищі, залучення регіональної молоді, студентів та учнів шкіл до вивчення ЄС.

ДЛЯ КОГО ПРОЄКТ? Для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва та області і студентів бакалаврів закладів вищої освіти.

Хочете дізнатись більше про результати проєкту? Запрошуємо відвідати сторінку проєкту на сайті університету  чи у соціальних мережах Facebook  та Instagram

Рухаємось далі з разом ЄС та Еразмус+!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #JeanMonnet #academy_eu