На кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили з’явилася Станція моніторингу якості повітря ЕС0_PMBSNU


Сьогодні, 17 червня 2020 року,  на кафедрі екології  ЧНУ імені Петра Могили з’явилася Станція моніторингу якості повітря, яку було названо ЕС0_PMBSNU!

Тепер кожен може в онлайн-режимі на е-карті спостерігати за станом атмосферного повітря (дрібнодисперсніпилові частинки, аміак, оксид вуглецю, діоксид азоту, формальдегід, тиск, вологість, температура) в районі ЧНУ імені Петра Могили! Для цього потрібно лише завантажити додаток eco-city за посиланням.

Нагадуємо, що ця станція з’явилася у нас завдяки спонсорській допомозі. На цьогорічному травневому засіданні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили ректор Леонід Клименко та проректор з наукової роботи Володимир Беглиця отримали обладнання від представників ГО «Розумне управління містом» («РозУм»), очільником якої є Мойсол Петро Леонідович.

Події та оголошення


липня
8
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 …

червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …