ЧНУ імені Петра Могили отримав обладнання для моніторингу екологічного стану міста


Травневе засідання Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили розпочалося із вручення екологічного обладнання університету. Це спеціальний пристрій, що дозволяє моніторити екологічне середовище міста Миколаєва.

Ректор Леонід Клименко та проректор з наукової роботи Володимир Беглиця із рук у руки отримали обладнання від представників ГО «Розумне управління містом» («РозУм»), очільником якої є Мойсол Петро Леонідович.

Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили, зокрема в особі завідувачки кафедри, доктора біологічних наук, професора та членкині ГО «РозУм» Людмили Григор’євої, співпрацювала з ГО та міською радою у питанні екологічного стану нашого міста. Вони провели захід, під час якого вимірювали стан повітряного та водного середовища Миколаївщини. Результатом дослідження стала негативна оцінка для безпечного та здорового проживання громадян в місті. Серед причин, які сприяли такому стану є велика завантаженість не тільки звичайними автомобілями, але й вантажним транспортом. Отож ГО «РозУм» надала ресурси для придбання сучасного обладнання, яке й передали Могилянці.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут