Можливості лютого для студентів та викладачів


Ти ще встигаєш у останній вагон можливостей лютого! Можеш обрати Літню мовну школу, а можеш попрацювати онлайн над тим, аби зробити діджитал простим і зрозумілим для кожного.

Літня школа слов’янських студій

Українським студентам та викладачам вишів надають 4 стипендії на участь у Літній школі слов’янських студій у Чеській Республіці. Її проводять з метою вивчення чеської мови. Усі витрати покривають організатори. Під час відбору перевагу будуть віддавати кандидатам, які вже вивчають чеську.

Навчання проходитиме на базі таких вишів:

  • Університет імені Масарика в Брно – 2 стипендії;
  • Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія;
  • Карлів університет у Празі – 1 стипендія.

Де: Чехія

Дедлайн: 28 лютого

Transparency International School

Антикорупційний тренінг для студентів, неурядових організацій та активістів. Учасники можуть виграти стипендію, яка частково чи повністю покриває всі витрати на подорож, проживання та навчання. Школа Transparency International – це щорічне сучасне навчання з питань боротьби з корупцією для майбутніх лідерів. Школа показує учасникам  останні розробки у сфері антикорупції та пропонує спробувати реалізувати свої ідеї на практиці. Після відбору студенти проводять 7 високоінтенсивних днів, навчаючись у провідних фахівців з боротьби з корупцією.

Де: Вільнюс (Литва)

Коли: 6–12 липня

Дедлайн: 30 квітня

 

Dialogue Only Short Story Competition

Конкурс коротких історій, які складаються лише з діалогів. Обмеження за обсягом – 1500–1700 слів. Переможець отримає 200 фунтів стерлінгів, а найкращий твір опублікують у Writing Magazine.

Дедлайн: 15 лютого

 

Міжнародний конкурс фотографії

Потрібно надіслати не менше ніж 10 фотографій. Знімки повинні мати спільну тематику й бути частиною одного проєкту. Вік учасників – 18+.

Приз: 1000 доларів

Дедлайн: 31 липня

Digital Workforce Challenge

Штучний інтелект і технології змінять підхід до роботи майбутнього. Через розрив між задачами,  які ставить технологічний світ, та невідповідністю своїх вмінь, деякі люди залишаються безробітними. Завдання кейсу: запропонувати ідеї, які зроблять перехід до діджитал простим і зрозумілим для кожного. На переможців чекає грошова винагорода розміром у 100 000 доларів і менторська підтримка.

Де: онлайн

Дедлайн: 2 березня

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …