Ваша дитина ніяк не може визначитися з майбутньою професією, і Ви хочете допомогти їй в цьому? Хочете бачити її в майбутньому щасливою, успішною, забезпеченою людиною?

Ми допоможемо Вам зорієнтуватися як це можна зробити. Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує школярів та батьків старшокласників на тренінги.

• Для батьків ми проводимо Майстер-клас «Як допомогти дитині зрозуміти своє професійне покликання і навчити її фінансової грамотності»
  • Для школярів буде проходити Тренінг-інтенсив з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок

На майстер-класі для батьків Ви отримаєте розуміння як:

• розширити уявлення дитини про себе і про світ перспективних професій;
  • підготувати доньку чи сина до самостійного, усвідомленого професійного самовизначення;
  • навчити дитину правильно управляти власними грошима.

Захід буде проходити 20 червня (субота, з 10.00 до 13.30) з перервою на каву (кава, чай, вода, снеки), питання і спілкування.

Вартість – 350 грн.

Реєстрація за посиланням.

ТРЕНІНГ-ІНТЕНСИВ для школярів спрямований на:

• розпізнання школярем власних здібностей, професійних інтересів, намірів, схильностей, особистісних якостей;
  • формування здатності до визначення далеких і близьких навчальних цілей та побудови подальших освітніх (професійно-орієнтованих) траєкторій;
  • розвиток критичного мислення, лідерства, здатності до саморозвитку, навичок тайм-менеджменту;
  • розвиток навичок до ведення власного бізнесу.

Тренінг-інтенсив буде проходити 22-26 червня з 10.00 до 13.30 з перервою на чай (чай, вода, снеки).

Вартість навчання – 1300 грн.

Реєстрація за посиланням.

Місце проведення: Чорноморський національний університет імені Петра Могили, м Миколаїв, вул. 1-я Військова, 2.

Детальну інформацію про Майстер-клас можна знайти за посиланням.

Детальна інформація про Тренінг за посиланням.

Загальна інформація.

Довідки за телефоном: 067-75-55-365 (Viber, WhatsApp, Telegram).