У ЧНУ імені Петра Могили відбудеться майстер-клас для батьків «Як допомогти дитині зрозуміти своє професійне покликання та навчити її фінансовій грамотності»

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ БАТЬКІВ
Як допомогти дитині зрозуміти своє професійне покликання
та навчити її фінансовій грамотності

Карантин та навчальний рік у школі успішно закінчились, настала пора канікул, відпочинку. Незабаром етап шкільного навчання у Вашої дитини взагалі завершиться і вона почне опановувати спеціальність. Це буде через кілька років. Та саме зараз час для Вашої дитини обирати професію, вид діяльності, планувати майбутнє. Не всім вдається знайти у цьому питанні найкраще рішення. Можливо, і ви знаходитесь у такій ситуації.

Ви хочете допомогти своїй дитині визначитись з професійними перспективами? Ви прагнете бачити її у майбутньому щасливою, успішною, фінансово забезпеченою людиною?

Ми допоможемо Вам зорієнтуватись яким чином це можна зробити.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує батьків старшокласників на майстер-клас:

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ БАТЬКІВ
Як допомогти дитині зрозуміти своє професійне покликання
та навчити її фінансовій грамотності

Згодом Ваша дитина закінчить школу і піде навчатись професії. Лише з часом з’ясується чи задоволена вона справою, якою займається, чи бачить вона себе в подальшому у цій професії, чи відповідає вона її покликанню, чи гарантує це фінансовий достаток.

Ми пропонуємо Вам не гаяти час і зусилля на довготривалі експерименти і допомогти своїй дитині зрозуміти її професійне спрямування.

Нерідкими є ситуації, коли дитина починає жити окремо від батьків, має окремий бюджет і стикається з проблемою невміння правильного витрачання коштів. Раніше цими питаннями опікувались батьки, а тепер доводиться самому приймати фінансові рішення, які, як показує практика, часто виявляються невдалими.

Ми пропонуємо Вам зараз допомогти дитині оволодіти навичками самостійного правильного управління власними коштами, що дозволить їй у майбутньому бути людиною, яка завжди має гроші.

Запрошуємо Вас виділити 3,5 години  часу і познайомитись з підходами до пізнання дитиною власних здібностей, професійних інтересів, намірів, схильностей, а також основами донесення до дитини правил фінансової грамотності.

На майстер-класі Ви отримаєте розуміння як:

• розширити уявлення дитини про себе та світ перспективних професій;
  • підготувати доньку чи сина до самостійного, свідомого професійного самовизначення;
  • навчити дитину правильно управляти власними грошима.

Майстер-клас проводять викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили:

• Людмила Євчук – доктор економічних наук, професор кафедри фінансів і кредиту, керівник і тренер бізнес-школи для дітей «Школа юних бізнесменів»;
  • Людмила Опанасенко – психолог-профорієнтолог, сертифікований тренер психологічних тренінгів.

Майстер-клас буде проходити 11 червня (четвер) та 20 червня (субота).

Час проведення: 11 червня – з 16.00 до 19.30; 20 червня – з 10.00 до 13.30, з перервою на каву (кава, чай, вода, снеки), питання та спілкування.

Вартість – 350 грн.

Майстер-клас буде проходити у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Військова, 2.

Для більш глибокого знайомства з питаннями профорієнтації, пропонуємо школярам пройти
ТРЕНІНГ-ІНТЕНСИВ з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок, який відбудеться 22-26 червня.

Детальна інформація про тренінг за посиланням.

Довідки за телефоном:  +38 (067) 75-55-365  (Viber, WhatsApp, Telegram).

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Допоможіть своїй дитині стати щасливою, успішною, фінансово забезпеченою особистістю, якою Ви будете завжди пишатись!

Зареєструйтесь на ближню дату, не залишайте питання на потім.

Реєстрація на Майстер-клас за посиланням.