Могилянка виграла змагання з футболу на XVII обласних Студентських спортивних іграх

21 вересня, на стадіоні в Парку Перемоги відбувся турнір з футболу серед ЗВО. Змагання проходили в рамках XVII обласних студентських спортивних ігор.

Команда Могилянки отримала впевнену перемогу. Нашим спортсменам вдалось обіграти команду МНУ ім. В. О. Сухомлинського з рахунком 2:0, а суперників з НУК ім. адмірала Макарова з результатом 3:1. Нічиєю закінчилась гра команди ЧНУ ім. Петра Могили з Миколаївським аграрним національним університетом.

«Ці змагання проходять вже багато років. І ми не перший рік займаємо перше місце. Ми є найсильнішою футбольною і футзальною командою миколаївської області. Зараз в команді відбувається невелика «зміна поколінь», йде набір в команду студентів першого курсу, і на цих змаганнях ми грали не найсильнішим складом. Але хлопці молодці, вони успішно виконують усі завдання, які перед ними ставлять», – коментує роботу своїх підопічних тренер, старший викладач кафедри спортивних дисциплін ЧНУ ім. Петра Могили,  Геннадій Кураса.

Нагадаємо, що наші студенти-спортсмени показують високі результати не лише в змаганнях з іншими університетами в Україні. Цього літа в Португалії проходили  Студентські Європейські ігри, на яких команда з футзалу ЧНУ імені Петра Могили увійшла в 8 найкращих команд Європи, отримавши впевнену перемогу над командою Афінського технічного університету з рахунком 4:2 та обігравши команду Німеччини  (яка посіла 1 місце у своїй підгрупі) з рахунком 6:5.

Вітаємо тренера Геннадія Курасу та нашу команду, яку представляли Тигран Баграмян, Олександр Козуб, Сергій Біневский, Амір Агаларов, Валерій Рогозинський, Владислав Швець, Валентин Кузнєцов, Роман Мизернюк, Віталій Кіреєв, Максим Скрипниченко, Олександр Солдатов, Едуард Коломоєць, Володимир Пасічник та Юрій Дімітрієв

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.