Могилянка виграла змагання з футболу на XVII обласних Студентських спортивних іграх

21 вересня, на стадіоні в Парку Перемоги відбувся турнір з футболу серед ЗВО. Змагання проходили в рамках XVII обласних студентських спортивних ігор.

Команда Могилянки отримала впевнену перемогу. Нашим спортсменам вдалось обіграти команду МНУ ім. В. О. Сухомлинського з рахунком 2:0, а суперників з НУК ім. адмірала Макарова з результатом 3:1. Нічиєю закінчилась гра команди ЧНУ ім. Петра Могили з Миколаївським аграрним національним університетом.

«Ці змагання проходять вже багато років. І ми не перший рік займаємо перше місце. Ми є найсильнішою футбольною і футзальною командою миколаївської області. Зараз в команді відбувається невелика «зміна поколінь», йде набір в команду студентів першого курсу, і на цих змаганнях ми грали не найсильнішим складом. Але хлопці молодці, вони успішно виконують усі завдання, які перед ними ставлять», – коментує роботу своїх підопічних тренер, старший викладач кафедри спортивних дисциплін ЧНУ ім. Петра Могили,  Геннадій Кураса.

Нагадаємо, що наші студенти-спортсмени показують високі результати не лише в змаганнях з іншими університетами в Україні. Цього літа в Португалії проходили  Студентські Європейські ігри, на яких команда з футзалу ЧНУ імені Петра Могили увійшла в 8 найкращих команд Європи, отримавши впевнену перемогу над командою Афінського технічного університету з рахунком 4:2 та обігравши команду Німеччини  (яка посіла 1 місце у своїй підгрупі) з рахунком 6:5.

Вітаємо тренера Геннадія Курасу та нашу команду, яку представляли Тигран Баграмян, Олександр Козуб, Сергій Біневский, Амір Агаларов, Валерій Рогозинський, Владислав Швець, Валентин Кузнєцов, Роман Мизернюк, Віталій Кіреєв, Максим Скрипниченко, Олександр Солдатов, Едуард Коломоєць, Володимир Пасічник та Юрій Дімітрієв

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77