Могилянка інформує: Про навчання за спеціальністю «Соціальна робота» на основі ваучеру від Державної служби зайнятості

Державна служба зайнятості дає можливість здобути вищу освіту на основі ваучера на навчання. До переліку спеціальностей для навчання, за якими може бути виданий ваучер, сьогодні входить одна з найактуальніших – «Соціальна робота».

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили наразі є єдиною кафедрою в області, яка здійснює підготовку фахівців соціальної роботи за кошти державного замовлення.

Тому запрошуємо вас на навчання за спеціальністю 231 «Соціальна робота» за освітньою програмою  «Психосоціальна допомога та реабілітація».

Отримати ваучер можуть визначені Порядком категорії осіб, а саме:

1) особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років, до досягнення пенсійного віку;

2) особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби);

3) особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО;

4) внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності відповідної роботи;

5) особи з інвалідністю за відсутності відповідної роботи та ін.

Отримати консультацію з питань оформлення вступних документів, електронного кабінету чи уточнення особливостей навчання можна за контактним телефоном:

+38 096 90 15 531

+38 093 25 18 639

Також детально про порядок отримання ваучера на навчання можна дізнатись за посиланням.