Миколаївська «Могилянка» потрапила в Топ-10 кращих вузів України за якістю IT-освіти

Відповідно до щорічного опитування студентів і випускників комп’ютерних спеціальностей, який проводить портал DOU, Чорноморський національний університет імені Петра Могили займає 7-е місце в рейтингу кращих університетів України за якістю IT-освіти.

«Могилянка» – єдиний вуз з Миколаєва, який потрапив до рейтингу експертів. Всього до переліку кращих IT-університетів країни увійшло 17 навчальних закладів.

Команда фахівців опитувала студентів і випускників з 24 квітня по 8 травня. У підсумку, свою думку висловили 2938 респондентів з усієї України. Учасники опитування давали свою оцінку різним аспектам навчання в університеті: перспектива працевлаштування, якість викладання, актуальність знань, організація навчального процесу, цінність диплома роботодавцями, технічний стан вузу тощо.

ЧНУ ім. Петра Могили з оцінкою 6,4 в рейтингу поступився київській «Могилянці» та Університету ім. Шевченко, але впевнено обійшов КПІ ім. Сікорського, ХНУ ім. Каразіна, ЛНУ ім. Франка та Львівську політехніку.

«Сильні сторони ЧНУ ім. Петра Могили – це викладачі, навчальна програма, адміністрація, технічне забезпечення процесу навчання, залучення IT-фахівців до викладання і читання лекцій. Також тут один з найнижчих рівнів корупції (тільки 3% особисто стикалися з хабарами в університеті при середньому показнику 33%)», — відзначили експерти за результатами всеукраїнського опитування.

Відзначимо, що в рейтингу 2016 року «Могилянка» потрапила в «п’ятірку» кращих університетів України за рівнем IT-освіти.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».