Меморандум про творчу співпрацю між ЧНУ імені Петра Могили і Жешувським технологічним університетом (Польща): візит до Польщі

7 – 11 листопада 2022 року делегація Чорноморського національного університету імені Петра Могили здійснила візит до Жешувського технологічного університету (Польща).

Візит став можливим завдяки підтримки Вишеградського фонду у рамках реалізації Міжнародного проєкту «Українсько-Вишеградські діалоги зі сталого розвитку та змін клімату», який здійснюється на кафедрі екології Могилянки.

До складу делегації увійшли представники кафедри екології, професорка, координаторка проєкту Олена Мітрясова, доцент Віктор Смирнов та аспірантка Олена Случак.

Під час візиту було підписано Меморандум про творчу співпрацю між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили (Україна) і Жешувським технологічним університетом (Польща).

Короткострокове перебування делегації в польському ЗВО було наповнено змістовним знайомством із інфраструктурою університету, дидактичними формами проведення занять, напрямами наукових досліджень, освітньою і дослідницькою базами.

У рамках українсько-польських зустрічей обговорювались форми і напрями подальшої творчої співпраці. Відбулись низька цікавих та змістовних зустрічей із представниками міжнародного відділу, керуючими факультетом цивільної інженерії, довкілля і архітектури, кафедри інженерії навколишнього середовища та іншими відділами.

Так під час військового часу триває освітній і науковий фронт наших освітян, з надією на нашу перемогу, справедливість і мир для України, а також на подальшу творчу співпрацю між нашими вишами.