Круглий стіл: обговорення результатів соціологічного дослідження «Міське середовище в оцінках жителів м. Миколаєва»

27 грудня 2017 року о 14.00 в ауд. 4-107 за ініціативи Миколаївського центру соціологічних досліджень та за підтримки кафедри соціології ЧНУ імені Петра Могили

відбудеться засідання круглого столу, метою якого є презентація та обговорення результатів соціологічного дослідження “Міське середовище в оцінках жителів м. Миколаєва” (звіт за результатами соціологічного дослідження громадської думки 2013 р. та 2017 р.). До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, викладачі та всі небайдужі до проблем міста городяни.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77