Круглий стіл: обговорення результатів соціологічного дослідження «Міське середовище в оцінках жителів м. Миколаєва»

27 грудня 2017 року о 14.00 в ауд. 4-107 за ініціативи Миколаївського центру соціологічних досліджень та за підтримки кафедри соціології ЧНУ імені Петра Могили

відбудеться засідання круглого столу, метою якого є презентація та обговорення результатів соціологічного дослідження “Міське середовище в оцінках жителів м. Миколаєва” (звіт за результатами соціологічного дослідження громадської думки 2013 р. та 2017 р.). До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, викладачі та всі небайдужі до проблем міста городяни.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики