Корисно абітурієнтам: Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили запрошує на навчання на бакалаврську та магістерську програми з соціальної роботи

Кафедра соціальної роботи,  управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили запрошує на навчання на бакалаврську та магістерську програми з соціальної роботи. Діяльність фахівця з соціальної роботи спрямована на захист людини, вирішення її проблем та соціальні перетворення у суспільстві. Таким чином, соціальний працівник  – це агент змін у суспільстві, а також у житті окремих людей, сімей та громад, є регуляторами правових, економічних взаємовідносин особистості з державою.

Відповідно до національного плану відновлення України у сфері молодіжної політики, до 2032 року:

• 30% молодих жінок і чоловіків робить свій внесок у наближення перемоги через волонтерську діяльність та діяльність молодіжних центрів і просторів.
  • 40% молодих жінок і чоловіків беруть участь у відновленні країни та мають можливості для реінтеграції, адаптації, соціалізації та розвитку, враховуючи умови сьогодення.
  • 50 % молодих жінок і чоловіків користуються інструментами участі молоді та беруть участь у європейський програмах інтеграції у європейську молодіжну спільноту.

Хочеш бути серед цих 30%, 40% чи 50%?

Вступайте на спеціальність «Соціальна робота», де навчитеся писати та реалізовувати власні проєкти, керувати командою чи молодіжним центром, ефективно займатися волонтерською та фандрайзинговою діяльністю, подорожувати та вивчати іноземні мови. Будьте тими, хто буде наближати перемогу, відновлювати й розбудовувати Україну та знати, як це робити продуктивно та результативно!

Додатково про спеціальність «Соціальна робота» читайте тут.

Під час подання заяви зазначайте код закладу «00265» та код спеціальності «231»  і вступайте до кращого університету південного регіону на престижну спеціальність.

Про особливості вступу та навчання, перелік дисциплін обов’язкових і та тих, які можна обирати самостійно, а також можливості поєднання практики й навчання дізнавайтеся за телефоном + 38 096 90 15 531 (Viber) або заповнивши електронну форму .