Запрошуємо на навчання за спеціальністю “Соціальна робота” в ЧНУ імені Петра Могили!

Сьогодні в Україні актуальним є питання підготовки фахівців соціальної сфери. У зв’язку з військовою агресією росії проти України, більше 10 мільйонів мирних жителів покинули чи втратили свої домівки. Майже кожна людина з числа внутрішньо переміщених осіб потребує соціальної допомоги, близько 60 % українців потребують і потребуватимуть психологічної підтримки ще багато років. Як ніколи необхідна кваліфікована допомога людей, які розуміються на проєктній, фандрайзинговій, волонтерській діяльності, які можуть надати психологічну допомогу, організувати ефективну роботу команди та зіграти надважливу роль у творенні нової України. Це – робота фахівців з соціальної роботи, які разом з лікарями, психологами, учителями, правниками надають найнеобхідніше, консультують, супроводжують, реабілітують, відновлюють.

Запрошуємо на навчання до ЧНУ імені Петра Могили за спеціальністю 231 Соціальна робота!

Чому «Соціальна робота» саме в ЧНУ імені Петра Могили?

• кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки готує висококваліфікованих фахівців із соціальної роботи, які є конкурентоспроможними на ринку праці (працевлаштовано 100 % магістрів соціальної роботи);
  • кафедра навчає студентів за цікавими оригінальними програмами, викладається багато дисциплін психологічного блоку;
  • усі дисципліни практично зорієнтовані. Студенти отримують знання за педагогічним, психологічним та юридичним спрямуванням, поєднуючи теоретичні знання з практичними навичками у сфері соціальної роботи;
  • навчання проходить в невеликих групах, практикується індивідуальний підхід, можливе дистанційне навчання за допомогою системи Moodle та онлайнової платформи Zoom, надається доступ до електронних інформаційних ресурсів;
  • викладачі кафедри – це спеціалісти високого класу зі значним практичним досвідом, міжнародними стажуваннями;
  • студентам пропонується багато вибіркових дисциплін, що охоплюють різні напрями соціальної роботи та проблеми різних груп клієнтів;
  • надана можливість отримати якісну підготовку з іноземних мов та здійснювати академічну мобільність;
  • цінується практичний досвід студентів, вітається поєднання роботи й навчання.

Повноцінна практична підготовка студентів відбувається в центрах та департаментах соціального спрямування (соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, службах у справах дітей, управліннях праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я, будинках-інтернатах, спеціалізованих школах-інтернатах, центрах зайнятості і профорієнтації, геріатричних закладах, соціальних притулках, реабілітаційних центрах, відділах медико-соціальної експертизи); в органах влади та місцевого самоврядування; в аналітичних центрах.

Після завершення свого навчання випускники можуть розпочати свою кар’єру у сфері управління; державній службі; сфері освіти, охорони здоров’я; соціального адміністрування; соціальної політики; соціально-політичної аналітики; соціального консалтингу; соціальної реклами; соціального маркетингу; громадської та благодійної діяльності; управління персоналом; паблік-рілейшнз.

Цьогоріч вартість навчання на бакалаврській та магістерській програмах найнижча по всій Україні:

• бакалаврат – 12 100 грн. за академічний рік;
  • магістратура – 13 500 грн. за академічний рік.

Про особливості магістерської програми можна ознайомитися за посиланням.

Пропонуємо ознайомитися з презентацією з дня відкритих дверей спеціальності «Соціальна робота».

Під час подачі заяв на вступ до ЧНУ зазначайте код закладу «00265» та код спеціальності «231»!

Якщо Вам необхідна консультація, зателефонуйте нам

+ 38 096 90 15 531 (Viber)

або заповніть електронну форму