Концерт до Дня Соборності від військового оркестру в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили

25 січня 2024 року в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшов концерт до Дня Соборності.

Військовий оркестр 406-ї окремої артилерійської бригади імені Генерал-Хорунжого Олексія Алмазова військово-морських сил Збройних Сил України й учні та представники Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв порадували студентів та співробітників ЧНУ імені Петра Могили оркестровою музикою, пісенними та танцювальним номерами.

Під час концерту студенти та співробітники насолоджувались виступами та брали участь у активностях, що пропонував ведучий заходу, а також дізнавались історичні відомості до Дня Соборності.

Загалом захід пройшов у веселій, товариській атмосфері, де кожен зміг найти те, що йому прийшлось до душі.

Дякуємо представниками Військового оркестру 406-ї окремої артилерійської бригади імені Генерал-Хорунжого Олексія Алмазова військово-морських сил Збройних Сил України й учням та представникам Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв за вагомий внесок у культурних розвиток студентства та викладацького складу нашої альма-матер!