Колектив факультету філології дякує відділу шевченкознавства Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України за книжковий подарунок!

15 березня 2024 року за ініціативи факультету філології ЧНУ імені Петра Могили відбулася творча зустріч викладачів і студентів нашого університету з колективом відділу шевченкознавства Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України.  Зустріч пройшла в теплій атмосфері розповідей і невимушеної бесіди про серйозне – сучасне шевченкознавство, яке знаходить свою безпосередню реалізацію у виданих книгах і журнальних статтях. Зацікавленість науковців і студентів факультету філології ЧНУ імені Петра Могили цими виданнями була уповні природною. А реакція київських науковців на цю зацікавленість згодом виявилася дуже щедрою!

Днями ЧНУ імені Петра Могили отримав у подарунок від наших друзів із Національної академії наук України сучасні літературознавчі видання.  Вельми символічно, що на пошту прифронтового міста посилка з книгами прибула у Міжнародний день філолога – 29 березня. У зв’язку з цим щиро дякую керівнику відділу шевченкознавства, заступнику директора Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка з наукової роботи, доктору філологічних наук, старшому науковому співробітнику Олександру Бороню та його колегам за кращий подарунок для філолога в його професійне свято!

Спасибі всім авторам цих чудових видань за високий професіоналізм і невпинну наукову працю. Бажаю колегам міцного здоров’я, життєвої енергії, оптимізму та  невичерпної творчої наснаги усім, хто наразі працює в Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка над своїми проєктами. Вірю, що відтепер надіслані нам у подарунок книги й журнали продукуватимуть нові слушні смисли й тексти, збагачуючи філологічну науку цікавими відкриттями.

З повагою та сподіваннями на подальшу плідну співпрацю –

в.о. декана факультету філології ЧНУ імені Петра Могили,

доктор філологічних наук, професор Ірина Даниленко