Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вдячний усім небайдужим за допомогу в спільній відбудові університету

Любов і повага до рідного дому та рідної країни – це той принцип, якому слідують здобувачі вищої освіти в ЧНУ імені Петра Могили.

В історій нашого університету рік тому трапилася страшна подія – п’ять ракет влучило в будівлю головного корпусу. Російські ракети типу С-300 спричинили руйнування головного корпусу університету та завдали суттєвих втрат матеріально-технічній базі: навчальним аудиторіям, комп’ютерним класам, спортивним залам, читальній залі, бібліотеці, адміністративним кабінетам. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Наприкінці серпня 2022 року ми звернулися до всіх небайдужих по допомогу. Так, чимало наших колег та випускників відгукнулися та передавали благодійні внески: на офіційних рахунок університету надходили благодійні кошти сумою від 50 грн до 50 тисяч гривень.

Жоден із нашої університетської спільноти не залишився осторонь спільної біди – викладачі та співробітники разом зі студентами, випускниками доводили до ладу приміщення, підтримували один одного та навіть матеріально допомагали.

Увесь колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили щиро вдячний кожному, хто долучився до спільної відбудови альма-матер.

Дякуємо всім викладачам, випускникам, студентам і співробітникам нашого університету, усім небайдужим за надану благодійну допомогу. Кожен внесок є дуже важливим. Завдяки вам і нашим спільним зусиллям ми змогли відновитись!

Ми пишаємося, що наша університетська спільнота є такою міцною, сильною, активною, щирою та доброю, усі ми прийшли на допомогу заради спільної перемоги!

Дякуємо вам!

Слава Україні!

Хоча основні руйнування вже ліквідовано, але попереду, ще багато робіт, для того щоб університет став ще кращим ніж був. Тому нагадуємо, що збір коштів продовжується:

Реквізити ЧНУ імені Петра Могили для зарахування коштів (UAH)

Рахунок: UA518201720313281001301016042

Банк:  ДКСУ м. Київ

МФО: 820172

ЄДРПОУ:  23623471

Призначення платежу: Благодійний внесок на розвиток університету

Реквізити ЧНУ імені Петра Могили для зарахування коштів (USD)

BENEFICIARY: Petro Mohyla Black Sea National University

ACCOUNT BENEFICIARY’S: