Колектив ЧНУ імені Петра Могили висловлює щирі співчуття родині та колегам у зв`язку з втратою очільника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василя Яковича Тація

Керівництво та професорсько-викладацький склад Чорноморського національного університету імені Петра Могили з глибоким душевним зрушенням і великим сумом сприйняли смерть багаторічного очільника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, почесного президента Національної академії правових наук України, академіка НАН України, Героя України, повного кавалера ордена князя Ярослава Мудрого Тація Василя Яковича.

Ми завжди будемо пам’ятати Василя Яковича як одного з творців Конституції України, почесного та величного Науковця, наставника для багатьох поколінь, реформатора національної правової системи та визнаного організатора вищої юридичної освіти в Україні. Його внесок у юриспруденцію складно переоцінити. Втрата такої визначної особистості є болісною для всього українського суспільства.

Від усього колективу Чорноморського національно університету імені Петра Могили висловлюємо щире співчуття рідним, близьким, колегам Тація Василя Яковича з огляду на важку й непоправну втрату.

Вічна пам’ять!