Керівництво Українсько-Польського науково-дослідного інституту прийняте в почесні члени Польського історичного товариства

Керівництво Українсько-Польського науково-дослідного інституту, д.і.н., проф. Ольга Морозова та к.і.н., доц. Ольга Гайдай, як є представницями факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, були урочисто прийняті в почесні члени Польського історичного товариства, філії у Ченстохові.

Це вперше за історію існування інституції до її лав увійшли закордонні науковці. Подія стала результатом багаторічної тісної співпраці істориків Чорноморського національного університету імені Петра Могили та їхніх польських колег із Гуманістично-Природничого університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові (раніше – Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові). Нагадаємо, що на початку жовтня між університетами була укладена Угода про співпрацю.

Щиро вітаємо шановних історикинь зі значним досягненням і міжнародним визнанням! Бажаємо подальших успіхів на науковій і міжнародній ниві!