Іспит з польської мови

Дата: 19 травня 2018 – письмовий іспит, 20 травня 2018 – усний іспит.

Час: іспит почнеться о 9:00, прохання прийти о 8:30 на організаційну зустріч.

Місце: Інститут філології, вул. 1 Воєнна 2, аудиторія 11-312.

Увага! Взяти документ, що підтверджує особу (з фотографією) та ручки;

не користуватися сотовими телефонами, плашетами та ін.

Учасники, які запізняться, не зможуть взяти участь в іспиті.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.