Державний сертифікаційний іспит з польської мови

Рішенням Міністерства науки та вищої освіти Польщі Nº5/DWM/2017 від 10 лютого 2017 року Чорноморський національний університет ім. Петра Могили в Миколаєві – другим в Україні та 18-им у світі – отримав право організувати державні сертифікаційні іспити з польської мови на усіх рівнях (А1-С2).

Проводиться набір на іспит з польської мови, який відбудеться 9-10 березня 2019 року!

Сертифікаційний іспит з польської мови будуть організовані на рівнях:

B1, B2, C1 – для дорослих;

B1, B2 – для дітей та молоді.

Вартість іспиту для дорослих складатиме:

– B1 – 130 євро;

– B2 – 140 євро;

– C1 – 160 євро.

Вартість іспиту для дітей та молоді складатиме:

– B1 – 90 євро;

– B2 – 90 євро.

Структуру іспиту можна подивитися тут

Приклади тестів перегляньте тут

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили, вул. Акіма 2, Миколаїв, ауд. 11-306

Охочих складати іспит просимо надіслати заповнену анкету: certyfikacja.mikolajow@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy

Анкету просимо заповнювати уважно, ім`я та прізвище записати латиницею згідно з паспортом/Картою поляка. Зміна написання даних після 3 лютого коштуватиме 20 євро. Дедлайн подачі заявок: 3 лютого 2019 року.

Оплата приймається з 15 січня до 3 лютого 2019 року. Кількість місць обмежена!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.