Інклюзивна освіта та супровід маломобільних груп населення

ЧНУ імені Петра Могили є одним з університетів, які дбають про комфорт та доступність начальних послуг для всіх охочих не залежно від фізичних можливостей. Інклюзивна освіта вже давно є одним з принципів роботи нашої «Могилянки».  Керівництво та співробітники університету підтримують та сприяють впровадженню держаних норм щодо супроводу представників маломобільних груп населення.

Порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.