Інформація від бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили для студентів та науковців

Перевірка та аналіз академічних текстів на унікальність є одним із найбільш актуальних питань для науковців і освітян. Технічний розвиток сприяв і суттєво спростив доступ до наукової інформації та її використання. Це стало однією з причин появи плагіату в академічних текстах тощо. Сучасні світові тенденції боротьби з плагіатом опираються на прогресивні технології, комп’ютерні програми та сервіси для перевірки текстів на унікальність.

Для студентів, науковців та інших осіб, кому доводиться працювати з академічними текстами, пропонуємо довідково-інформаційний огляд зручних та зрозумілих у використанні безкоштовних програм, онлайн-сервісів самостійної перевірки на плагіат студентських робіт, а також виявлення плагіату за допомогою веб-браузера. Огляд підготовлений фахівцями бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили та містить короткі характеристики найбільш відомих і розповсюджених програмних продуктів щодо виявлення у текстах плагіату та запозичень. Дані  згруповані за алфавітом; за гіперпосиланням можна  ознайомитись зі змістом ресурсу.

Пропонуємо ознайомитись з повним текстом огляду в інституційному репозитарії ЧНУ імені Петра Могили (irPMBSNU) за посиланням, а також на сторінці бібліотеки на сайті університету в розділі «Електронні ресурси».