GCIP Ukraine


«Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» (GCIP Ukraine) є частиною глобальної ініціативи, спрямованої на просування інноваційних технологій та створення екосистеми підтримки інноваційного підприємництва. З січня 2019 року ЮНІДО за підтримки ГЕФ розпочало впровадження Проєкту в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством екології та природних ресурсів України та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою. Проєкт відповідає пріоритетам національної політики України та ГЕФ.

Проєкт GCIP Україна сприяє розбудові інноваційної та підприємницької екосистеми в Україні, зокрема в галузі чистих технологій, шляхом виявлення та підтримки клінтех-інноваторів, покращення інституційної спроможності державних установ та закладів освіти, а також сприяння на національному рівні розробці політики для підтримки інноваторів та підприємців.

У межах проєкту створено Регіональний акселераційний центр GCIP для  інновацій, технологій та інноваційних стартапів у Миколаївській області на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, які фокусує свою діяльність на створенні комфортного інноваційного середовища для продукування та реалізації креативних ідей та інноваційних стартапів, трансфері технологій, розвитку зеленої економіки, налагодженню співробітництва з промисловістю та малим підприємництвом в області.